Tytuł:Gąbin. Abram Grinbaum ukrywany przez 3 lata przez małżeństwo Helenę i Władysława Grabarków we wsi pod Gąbinem
Sygnatura: DZIH F-007330
Data: 1945
Lokalizacja: Gąbin
Opis: Zdjęcie pochodzi z relacji przechowywanej w Archiwum ŻIH sygn. nr 5149. Na odwrocie pieczątka: 9 i odręczne napisy.
Szerokość [mm]: 81
Słowa kluczowe: mężczyzna
Uwagi: Żydowskiemu Instytutowi Historycznemu im. Emanuela Ringelbluma pomimo przeprowadzenia starannych poszukiwań nie udało się odnaleźć autora zdjęcia ani osób lub instytucji, którym przysługują autorskie prawa majątkowe. Tym samym fotografia posiada status tzw. utworu osieroconego, który jest zdefiniowany w art. 35(5) ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. W przypadku posiadania jakiejkolwiek wiedzy na temat osobistych lub majątkowych praw autorskich do opublikowanej fotografii bardzo prosimy o kontakt z Żydowskim Instytutem Historycznym.
Serwis wykorzystuje pliki cookie do celów statystycznych. Jeśli się na to nie zgadzasz,wyłącz obsługę plików cookie w swojej przeglądarce internetowej.